Bugun...
istanbul evden eve nakliyatreplika saatbahcelievler evden eve nakliyat

duzce satilik daire

pendik evden eve nakliyat

/a>
ÇAĞRI


REYHAN ELBİRLİLER ...
...
 
 

Bir canlının  ayak bileği kısmını kas ve kemiğe zarar vermeden kesip dağcı kancasını  geçirip oradan zincirle bağlamak hangi sağlıklı ruhun aklına gelebilir ki…İşte bunu yapanlar  aramızda gittikçe  çoğalıyor. Yapanlar bulunmadıkça  çoğalmaya devam edecekler..

Geçtiğimiz 10 Mart’ta , Saruhanlı'nın kırsal Mütevelli Mahallesi'nde, tarlada çalışan bir işçi, çay boyunda park halindeki traktörün altında sol arka bacağının derisi ve eti delinip, ucunda dağcı kancası bulunan zincirle bağlanmış, acı içinde kıvranan bir sokak köpeği buldu.Görüntü  hepimizi dehşete düşürdü.Söylenecek söz bulamadık. Toplumun  ruh sağlığı ve sağlıklı toplum için  böylesi sakat ruhların tesbit edilip  vatandaşın bilmesi, tedavi altına alınması gerek.Bu tür vicdansız ve başka canlıya acı vermeyi zevk haline getirenlerden her türlü kötülük beklenir.
Araştırılması için  görevli makamlara başvurumuzu yaptık.
Nasıl, kim, hangi hasta sapkın ruh yaptı gibi  soruların cevabını arıyoruz. Duyan, gören, yapanı bilen varsa lütfen  susmasın.Bir hayvan bunu yapan sadist, hasta ruh yarın hayvanla yetinmez çocuğunuza, yakınınıza da ulaşır.
Bulunduğu yeni bir kez daha  belirtiyoruz. Saruhanlı İlçesi kırsal Mütevelli Mahallesi çay boyu. O halde fazla uzaklaşamaz muhakkak çevredeki yerleşim yerlerinden birinden kurtulmuş olabilir. Lütfen bilenler, görenler  sessiz  kalmayın ki bu olay da diğer olaylar gibi faili meçhule  karışmasın, sadistler, sapıklar  acı vermeyi geliştirerek sürdürmesin. Cezasız kalmasınlar Verdikleri acılara ve suçlarına da ortak olmayın..her türlü bilgiyi
Orman Su İşleri Bölge Müdürlüğü’ne, Hakdem-Hayvanları Koruma Derneği’ne iletebilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızlaBu yazı 583 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI